Zatroszcz się o Zwierzaka

Hotel Dla Psów Andrychów

Doggo Zone

Hotel dla psów

Doggo Zone

Hotel Dla Psów, Grooming i Szkolenia

Hotel dla Psów i Szczeniaków Andrychów Targanice.

Salon Groomerski. Szkolenia dla Psów

Każdy kto ma psa wie jak duży to obowiązek i odpowiedzialność. Psy w przeciwieństwie do Kotów są bardzo zależne od Nas jako ich opiekunów. Wymagają regularnej uwagi, dostarczania pożywienia oraz dbania o ich formę poprzez regularne spacery, zabawy i wizyty u weterynarza.

Wielu ludzi pragnie mieć własnego psa jednak powstrzymuje ich ta świadomość odpowiedzialności, a zwłaszcza w momentach gdy trzeba gdzieś wyjechać na kilka dni. Co wtedy zrobię? Nie mogę sobie na to pozwolić!

Jest na to rozwiązanie. Doggo Zone zlokalizowany w Targanicach przy Andrychowie, to nowoczesne rozwiązanie dla właścicieli cztero-nogów. Nie musisz się już martwić że przed tobą wyjazd i nie będziesz miał z kim zostawić swojego Psa.

Doggo Zone prowadzi Hotel dla psów o powierzchni 6 przestronnych i monitorowanych, ogrzewanych i klimatyzowanych boksów wewnętrznych oraz dodatkowo ogrodzonego 10 arowego wybiegu dla psów. Psiaki w czasie pobytu w Hotelu są pod opieką 24/7.

OBSZAR DZIAŁANIA

Doggo Zone – Hotel dla psów, salon groomingu(strzyżenie, pielęgnacja, oraz szkolenia dla Psów zlokalizowany jest w Targanicach na ulicy Długiej 40 obok Andrychowa.

Na miejscu twój pies może skorzystać z noclegu pod całodobową opieką, usług groomingu oraz szkoleń a to wszystko w niewygórowanych cenach.

Zakres Usług

Całodobowy Hotel Dla Psów
Salon Groomingu, w tym;
Strzyżenie/trymowanie
Czesanie
Kąpiel
Obciananie Pazurów
Czyszczenie Uszu i Zębów
Szkolenia Indywidualne
Terapie Behawioralne
Spacery Miejskie

Galeria

Dlaczego Warto zaufać Doggo Zone

 • Hotel dla Psów z Opieką 24/7

  Hotel świadczy usługi przez całą dobę. Pozostawiając zwierzę w Hotelu masz pewność że zostanie mu zapewniona całodobowa opieka. A ty na spokojnie możesz pojechać w zaplanowany wyjazd.

 • Usługa Kompleksowego Groomingu w Hotelu

  Oferta Hotelu jest wzbogacona o salon pielęgnacji dla psów. W zakresie groomingu możesz skorzystać z jednego z wybranych pakietów. Podstawowej Pielęgnacji(kąpiel, suszenie, czesanie, strzyżenie, podcięcie paznokci i czyszczenie uszu). Trymowania z Pielęgnacją, oraz samej Kąpieli. Dostępne są również usługi dodatkowe jak wykonanie groomingu u Klienta

 • Wykwalifikowana Kadra Opiekunów

  Współpracująz z Doggo Zone masz pewność że oddajesz Psa w odpowiednie ręce. Wszystko na miejscu jest dostosowane aby profesjonalnie świadczyć usługi Hotelowe, oraz Groomerskie dla Psów. Ukończone Kursy i doświadczenie to dodatkowy atut.

 • Szkolenia dla Psów w Hotelu

  Doggo Zone to nie tylko Hotel to również szkolenia dla psów podczas ich pobytu w Hotelu. Ze szkoleń można również skorzystać poza obiektem, z dojazdem do Klienta.

 • Szkolenia oraz Grooming z Możliwością Dojazdu

  Zarówno szkolenia dla psów jak i grooming(strzyżenie, pielęgnacja), mogą być prowadzone na miejscu u Klienta co bardzo wyróżnia firme.

Kontakt – Doggo Zone

Doggo Zone Strzyżenie dla psów

Telefon +48 536 141 480

Zadzwoń i Zarezerwuj Termin dla Twojego Psa!

Zobacz Fanpage Doggo Zone gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły i informacje

strzyżenie dla psów andrychów
hotel dla psów andrychów
szkolenia dla psów andrychów
grooming dla psów andrychów
hotel dla psów wadowice

Opinie Doggo Zone Hotel Dla Psów

Michał OlesiakMichał Olesiak
17:59 01 Jan 24
Jestem bardzo zadowolony. Informacje o samopoczuciu Largo na bieżąco, wrócił do domu w świetnej formie i nawet grzeczniejszy niż był wcześniej. Bardzo polecam!
PatrycjaPatrycja
09:41 30 Dec 23
Z całego serduszka polecam ten hotel. Mój piesek jest zawsze szczęśliwy i zrelaksowany po urlopie w Doggo. Świetny kontakt, przemili ludzie ❤️
AnimalsCogitoAnimalsCogito
20:06 08 Oct 23
Właściciele z pasją i ogromną wiedzą.Polecamy z czystym sercem. 😉
Szymon MiłkośSzymon Miłkoś
19:58 08 Oct 23
Stresowaliśmy się kilka tygodni jak nasze psiaki poradzą sobie w hotelu, tymczasem po 2 godzinach w doggo zone, psiaki zmieniły właścicieli.Lepiej nie mogliśmy trafić
Jarek ŻurawskiJarek Żurawski
17:05 01 Sep 23
Wow! Jestem wdzięczny za inspirującą rozmowę przy kawie. Gdy nadejdzie upragniony czas na wspólny urlop z źoną, chętnie zostawimy pieski u Pani Natalii!
AleksandraAleksandra
15:08 25 Aug 23
Bardzo polecam! Pies został bez najmniejszego problemu, zaopiekowany i szczęśliwy. Dostaliśmy od razu info czy wszystko jest okej i jak się ma piesek. Świetny kontakt i super ludzie! Polecam 🙂
js_loader
 
Scroll to Top