Wizytówka – Kampania – Strona Internetowa

kruczekmedia

kruczekmedia – Eryk Kruczek – freelancer, prowadzenie wizytówek Google, Kampanie, Strony Internetowe

Eryk Kruczek to freelancer specjalizujący się w prowadzeniu kampanii reklamowych w google, facebook, oraz instagramie. Twórca stron oraz sklepów internetowych. Wśród usług jakie świadczy to również prowadzenie i pozycjonowanie wizytówek w Mapach „Google Moja Firma”

Eryk swoją ofertę kieruje głównie do firm lokalnych, działających w obrębie Andrychowa, Kęt, Wadowic, i okolic, świadczących usługi na wysokim poziomie.

Dodatkowo, Eryk służy pomocą i doradztwem w zakresie marketingu i reklamy w internecie dla lokalnych firm usługowych.

Warunki współpracy są jasne, a przy braku efektów kruczekmedia zapewnia zwrot środków za obsługę działań marketingowych czy reklamowych.

OBSZAR DZIAŁANIA

Firma świadczy swoje usługi głównie w Andrychowie, Kętach, Wadowicach oraz okolicach.

Jeśli prowadzisz firmę usługową i mieszkasz w jednym z tych regionów, to warto rozważyć skorzystanie z oferty kruczekmedia, ponieważ przy niewielkich kosztach, z małym ryzykiem twoja firma może pozyskać wielu nowych klientów.

Zakres Usług

Prowadzenie wizytówki w mapach „Google Moja Firma”
Tworzenie i pozycjonowanie wizytówki „Google Moja Firma”
Strony Internetowe
Sklepy Internetowe
Kampanie na facebooku z użyciem Menadżera Reklam
Kampanie Reklamowe w Google

Zakres Usług kruczekmedia

Kampanie Reklamowe FB i GOOGLE ADS

Kampanie w Google, na Facebooku albo Instagramie? O to jest pytanie. Pozwól że Ci doradzę i dopasuje Kampanie według Branży w jakiej działasz. Jeśli potrzebujesz stworzę dla Ciebie również odpowiednią grafikę, i/lub video.

Prowadzenie Wizytówki Google

Wizytówka w Google to na ten moment jedna z najskuteczniejszych metod pozyskiwania nowych klientów, szczególnie dla usług lokalnych. Pozwala firmom wyświetlać się w rankingach wyszukiwań pod wybranymi słowami kluczowymi.

Strony Internetowe i Sklepy

Strona Internetowa daje możliwość zaprezentowania twoich usług klientom, a poprzez dobrze dobrane słowa kluczowe wpływa na zwiększenie ruchu na twoją stronę, oraz jest miejscem na które warto kierować ruch z różnych źródeł.

Dlaczego Warto skorzystać z usług kruczemedia

 • Długoletnie Doświadczenie

  Eryk ma długoletnie doświadczenie w pracy jako freelancer. Poza pracą prowadzi własne sklepy internetowe, oraz pisze poradniki i książki w zakresie marketingu i rozwoju osobistego.

 • Efektywny Zakres usług

  Usługi kruczekmedia obejmują zakres działań przeznaczonych dla firm usługowych działających głównie lokalnie. Prowadzenia wizytówek google, tworzenia stron internetowych, prowadzeniu kampanii reklamowych, oraz copywrittingu i tworzeniu treści, co według Eryka jest najbardziej skutecznymi działaniami jakie można podjąć budując swoją rozpoznawalność firmy zwłaszcza lokalnej opartej na usługach.

 • Skuteczność

  Dzięki ściśle dobrze dobranemu zakresowi usług marketingowo reklamowych które świadczy kruczekmedia, masz pewność że płacisz za efekt.

 • Zwrot za usługę przy braku efektów

  Jeśli działania podjęte w ramach współpracy nie przyniosą ustalonego wcześniej efektu, możesz zażądać zwrotu środków za obsługę kampanii, czy innych działań objętych współpracą.

 • Duże zaangażowanie

  Od pierwszego kontaktu, po każdy podjęty krok, aż po realizację Eryk działa z zaangażowaniem aby podjęte działania przyniosły jak najlepsze rezultaty.

 • Terminowość

  Ustalony termin realizacji to priorytet. Przy współpracy możesz liczyć na terminowość i dobry kontakt.

Kontakt kruczekmedia(Eryk Kruczek)

Telefon +48 695747181

Zadzwoń i Dopytaj o szczegóły współpracy. To nic nie kosztuje!

Zobacz Stronę Firmy

strony internetowe dla firm
kampanie reklamowe dla firm
prowadzenie wizytówki w google
sklepy internetowe
agencja reklamowa andrychów
 
Scroll to Top