Zadbaj o Swoje Ciało!

Magdalena Treningi Personalne i Masaże Andrychów Kety

Magdalena Sordyl –

Masaże i treningi Personalne

Treningi Personalne Masaż Twarzy i Ciała – Magdalena Sordyl. KĘTY

Magdalena Sordyl to Trenerka Personalna, Masażystka, oraz Instruktorka zajęć Fitness w tym Tabaty, Jogi, BPU. Wieloletnie doświadczenie sprawia że z czystym sumieniem możemy polecić Magdalenę do współpracy.

Trening Personalny z Magdaleną to pewność luźnej atmosfery oraz efektów, oczywiście równomiernie do twojego zaangażowania. Długoletnie doświadczenie w treningach personalnych sprawia że Magda dobierze dla Ciebie odpowiednie ćwiczenia opierając się na twoim celu, aktualnej kondycji fizycznej, oraz wszystkich przeciwskazań jeśli takie występują. Bez względu czy potrzebujesz treningu personalnego, masażu Magdalena zadba o twój komfort i zrobi co w jej mocy aby pomóc Ci osiągnąć twój cel treningowy.

Magdalena prowadzi również masaże, jakość wykonywanych masaży potwierdza wielu zadowolonych klientów. Dobór masaży u Magdaleny jest szeroki, od masaży klasycznych całego ciała, sportowych, masaży wybranych części ciała, masaży lomi lomi, aż po Kobido – masaże twarzy. Zakres cenowy jest nie wygórowany.

Kontakt – Magdalena Sordyl

Magdalena Sordyl Masaż Kęty

Telefon +48 507 402 084

Zadzwoń i umów się na trening lub masaż.
Wolne Terminy!

OBSZAR DZIAŁANIA

Magdalena Sordyl – usługi masażu i treningu świadczy w Andrychowie oraz w Kętach we własnym studio masażu które przynależy do siłowni funkyfit na ul. Jana III Sobieskiego 10.

Na miejscu w jednym obiekcie możesz skorzystać zarówno z treningu personalnego oraz masażu. Magdalena oferuje również pakiety mieszane trening-masaż co stanowi idealne połączenie .

Zakres Usług

Treningi Personalne
Treningi Personalne w Dwójkę
Masaż Klasyczny
Sportowy
Masaż Antycellulitowy
Całych Nóg
Bańka Chińska Całe Ciało
Bańka Chińska Wybrana Partia
Masaż Twarzy – Kobido

Galeria

Zadbaj o Swoje Ciało z Magdaleną

 • Indywidualne Podejśćie

  Każdy jest inny, ma inne potrzeby oraz możliwości fizyczne. Magdalena Sordyl potrafi wysłuchać i odpowiednio przygotować właśnie pod Ciebie indywidualny plan działania. Tak abyś osiągnął/osiągnęła swój cel.

 • Długoletnie Doświadczenie

  Długie lata w sporcie jako trenerka i instruktorka sprawia że Magdalena wie co robi i co działa w osiąganiu wymarzeń sylwetki, czy po prostu poprawie kondycji i zdrowia.

 • Swobodna Atmosfera

  Współpracując z Magdaleną możesz liczyć na swobodną i miłą atmosferę zarówno podczas treningów personalnych jak i masaży. Magdalena jest wyrozumiała a kontakt z nią to przyjemność.

 • Pakiety Łączone Masaż – Trening

  Coś co bardzo wyróźnia usługi Magdaleny Sordyl to nie tylko długoletnie doświadczenie, czy super podejście. To również możliwość łączenia treningów z masażami, co zdecydowanie idzie ze sobą w parze. Wybierając pakiet 4 treningów, możesz wykorzystać go w dowolny sposób. 2 Treningi-2 Masaże. same Treningi lub tylko masaże. wybór należy do Ciebie!

Kontakt – Magdalena Sordyl

Magdalena Sordyl Masaż Kęty

Telefon +48 507 402 084

Zadzwoń i umów się na trening lub masaż.
Wolne Terminy!

Zobacz Fanpage Magdaleny na którym dzieli się ważnymi wydarzeniami.

masaż kęty
masaż andrychów
trening personalny andrychów
trening personalny kęty
 
Scroll to Top